„Vítejte ve Wrexhamu“: Red Dragons č. 1 v National League – Propagace blíž než kdy předtím

Vítejte ve Wrexhamu - Red Dragons

Vítejte v destinaci Wrexham fanouškům, kteří nedrží krok s velšským fotbalovým týmem v reálném čase, opravdu chybí hvězdné zápasy. Se sezónou 1 show FX přináší týmu obrovské zklamání, sezóna 2 by měla vypadat lépe, protože se stále natáčí.

A nová sezóna začíná za pár měsíců, po skončení sezóny 2022/2023. Určitě se podívejte na náš Wrexham podcast ohlédnutí za S1 , a pouštíme spoilery k tomu, co uvidíte, až bude v srpnu 2023 debutovat 2. řada.

Red Dragons srazil Notts County z první pozice – Vítejte ve Wrexham Update

Po většinu britské fotbalové sezóny to bylo druhé místo pro Wrexham Red Dragons. Ale už týdny jsou těsně za Notts County. A zápas proti Chesterfieldu 28. února vše změnil a naklonil tabulku národní ligy.

Letošní sezona byla nutností sledovat televizi. A pokud zaplatíte 80 liber (asi 100 USD) za mezinárodní streamovací vstupenku, můžete zápasy sledovat živě v den zápasu. A pak můžete vidět opakování o 2-5 dní později (může se velmi lišit).

U nás doma to byl nejoblíbenější vánoční dárek a nenechali jsme si ujít žádný zápas. The Vítejte v destinaci Wrexham hnutí fanoušků roste a jejich americká a mezinárodní fanouškovská základna vzkvétá.

A to je ideální čas naskočit na vlnu Red Dragon. Před dnešním zápasem to byl Wrexham na druhém místě s 81 body a Notts County na prvním místě s 83 body.

pokud nevíte, jak funguje bodování ve fotbale ve Spojeném království, vyhrané a nerozhodné zápasy získávají body. Za vítězství získáte tři body a za remízu získá každý tým jeden bod. Takže při vstupu do dnešního zápasu bylo jasné, že vítězství je posune na přední příčku. A pak se to stalo!

Chesterfield prohrává 2:1 na dostihovém závodišti

Red Dragons přivítali na domácím hřišti na Dostihovém závodišti Chesterfield. Vítejte v destinaci Wrexham diváci viděli spoustu hřiště a pozemků, když Ryan Reynolds a Rob McElhenney převzali velšský tým.

Blízko úvodních pěti minut zápasu vstřelil agresivní první gól Elliot Lee (útočník č. 38). Pokud jste nesledovali poslední zápasy, Lee byl neúnavný ve svém obtěžování soupeřů. Jeho práce nohou je hvězdná a nikdy se nezastaví.

Také Jacob Mendy (obránce č. 19) hrál tento zápas extra tvrdě. Byl všude a přihrával si s míčem a neustále s ním šlapal kolem Chesterfielda. Potom, těsně před koncem prvního poločasu, během přerušení, Sam Dalby (útočník č. 18) vstřelil další.

Kluci se v poločase vrátili do šatny 2:0 nad Chesterfieldem. Můžete si jen představovat, jak se tento okamžik bude vyvíjet v budoucnosti Vítejte v destinaci Wrexham epizoda.

Když jsem se vrátil z poloviny, bylo tam hodně útočení a bránění s kontrolou míče poskakujícího sem a tam mezi Wrexhamem a jejich soupeřem. Chesterfieldovi bylo také hozeno několik žlutých karet za dovádění (a jeden argument).

Po zastavení na konci druhé půle vstřelil Chesterfield svůj jediný gól. Rob Lainton se nehýbal. Není jasné, jestli se pohyboval příliš rychle, ale proplul kolem něj. Na vyrovnání však Chesterfieldovi zbývaly pouhé tři minuty.

Ale neudělali to. V plné hrací době to bylo 2:1 a fanoušci Wrexhamu se chechtali, že předběhnou vrchol tabulky.

Tabulka národní ligy Vanarama - Vítejte ve Wrexhamu
Obrazový kredit: NationalLeague.org

Vítejte ve Wrexham Promotion Hopes na Fever Pitch

Přirozeně, velký zájem je stále podporován. A národní liga je z britských fotbalových úrovní nejtěžší uniknout, jakmile tam sestoupíte. Podívejte se na níže uvedenou vizuální pomůcku, kterou jsme vytvořili, abychom zdůraznili, proč je propagace pro nás tak výzvou Vítejte v destinaci Wrexham tým.

Sestup britských fotbalových divizí
Image Credit SoapDirt

Na pyramidě EFL (anglické fotbalové ligy) výše můžete vidět, že v ligách nad nimi postupují tři až čtyři týmy. Ale v National League, kde Wrexham uvízl na 14 sezón, mohou postoupit pouze dva týmy.

Nejlepší tým v lize postoupí automaticky. A pak týmy č. 2-7 hrají čtvrtfinále, pak čtyři semifinále a dva finále. Vítěz získá druhý promo slot.

Sečteno a podtrženo je toto, jak uvedl Humphrey Ker v show FX: „fotbalový očistec“, protože je nejtěžší se z něj dostat... Nyní jsou Red Dragons o jeden bod před Notts County.

A pokud si všimnete v ligové tabulce výše, Wrexham zatím odehrál o jeden zápas méně. Takže, doháníme-li odehrané zápasy, remíza by posunula Wrexham nahoru přes Notts County o 2 body a výhru o 4 body. Překontrolovat Vítejte v destinaci Wrexham nyní na Hulu na vyžádání.

Pro fanoušky, kteří touží vidět zápasy Wrexhamu naživo, místo aby čekali na upravené verze v sezóně 2, podívejte se na streamovací vstupenku na Národní liga TV .

Získat více top reality TV zprávy od Faire.